Spider: Rite of Shrouded Moon

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 908 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Tiger Style
Korkunç bir evde gizli araştırmalar yapmak için Spider: Rite of Shrouded Moon macera oyununa sahip olmanızı öneririm.

Korkunç bir evde gizli araştırmalar yapmak için Spider: Rite of Shrouded Moon macera oyununa sahip olmanızı öneririm. 

Tek düze ilerleyen oyunlardan sıkıldıysanız sizlere esrarengiz bir dünya sunacak olan Spider: Rite of Shrouded Moon oyununa sahip olmanızı öneririm. İOS mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebileceğiniz bu muhteşem macera oyununda eski bir eve gizli bir araştırma yapmak için gireceksiniz. 

Oyunun ince detaylarına kadar düşünülerek grafik tasarımları ve ses efektleri de gayet kaliteli bir seviyede geliştirilmiştir. Terk edilmiş bir eve misafir olacaksınız ve gizli işler peşinde koşacaksınız. Oyunumuzda tek bir amacımız var. O da bu korkunç evde yaşanan korkunç olayları gün yüzüne çıkarmaya çalışacaksınız. Kolay oynanış tarzı ile beğenerek oynayacağınızı düşündüğüm Spider: Rite of Shrouded Moon macera oyununda sizde gizli olayları ortaya çıkartın. 

Her biri benzersiz bir strateji gerektiren, her biri 30 düzeydeki leaderboard'ları ele geçirmek için arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarışın içerisine girebilirsiniz. En nadir bulunan böcekleri ve gömülü sırları keşfetmek için arazinin her köşesini yağmur ve ay ışığı altında keşfedin. 48 başarı kilidini açın ve beceri, refleks ve özveri birleşimi ile 7 bulmaca çözmek için kullanın. Spider: Rite of Shrouded Moon oyununun büyüsünü çözmek için oyunumuza sahip olun. 

 

 

Spider: Rite of Shrouded Moon indir
DİĞER SÜRÜMLER